صفحه اصلی / مد / لوازم ارایشی / عطرهای ماه مبارک رمضان

عطرهای ماه مبارک رمضان

زیباترین عطرهای شب های ماه مبارک رمضان

عطر شما هیچ محدودیتی ندارد، با اشتیاق فراوان از تمام محدودیت ها گذر کنید تا برای هر زمان و مکان تزئینی باقی بماند.

در حالی که در بحبوحه ماه مبارکی به سر می بریم، مجبور شدیم مجموعه ای معطر مجلل و متناسب با فضای گرم ماه مبارک رمضان را در دستان شما قرار دهیم تا بتوانید از بین آن آنچه را که برای خود و سلیقه خود می پسندد انتخاب کنید.

جوهر مشرق اصیل

عطر Musc Noble از خانه مد فرانسوی Guerlain. عطری هیجان انگیز برای هر دو جنس با رایحه ای تند شرقی است. این عطر محصول سال ۲۰۱۸ است. این عطر با یک ترکیب معطر مسحور کننده می درخشد که مشک نجیب را که برای ارضای ذائقه خاورمیانه طراحی شده است، تجسم می دهد. این عطر با رایحه ای تند آغاز می شود که با شعله های فلفل صورتی و زعفران شعله ور می شود و پس از آن در قلب ترکیب با رایحه های گل رز و شمعدانی که با طعم چوب سرو تقویت شده است. در حالی که پایه عطر با قانون مشک مخلوط با عنبر سفید و سیستوس به پایان می رسد. متخصص تیری واسر پشت خلق این عطر هیجان انگیز بوده است.

عطر Versace Pour Homme Oud Noir از خانه مد ایتالیایی ورساچه ، عطری است برای مردان از خانواده چوبی شرقی. این عطر محصول سال ۲۰۱۳ است. این عطر با ترکیبی معطر همراه با دهانه ای طراوت بخش با رایحه شکوفه پرتقال و پرتقال تلخ، اضافه کردن حس تند فلفل سیاه، عمیق تر شدن رایحه برای برجسته کردن قلب ترکیب همراه با رایحه هل و زعفران با پشتیبانی از کندر، عطر به اوج خود می رسد و عمیق تر می شود تا با عود و نعناع هندی ته نشین شود، همراه با لمس متمایز چرم، عطر را گرم و با وقارتر می کند.

عطر سانتا رویال. از خانه مد Guerlain. این عطر برای هر دو جنس است. عطر رویال صندل از گروه عطرهای چوبی شرقی. این عطر در سال ۲۰۱۴ روانه بازار شد. رایحه عطر ترکیبی سلطنتی شرقی را بر اساس تضادها پنهان می کند که نت های شرقی تیره مانند عود و چرم را با نت های روشن ترکیب می کند که در بالای ترکیب همراه با نرولی و یاس می باشد و سپس یک قلب شیرین طعم دار شده است. با هلو و دارچین با مخلوطی از گل رز، بر پایه چوب صندل به عنوان پایه اصلی، با مخلوط کردن آن با مشک و چرم دودی، همراه با چوب آگار و عنبر، برای تولید رایحه ای قوی و ماندگار، ویژگی حسی به آن داده شد.

عطر روجا داو آمبر عود از خانه مد بریتانیایی (Roja Dove)، عطری برای هر دو جنس. این عطر مجلل از خانواده معطرهای شرقی-ادویه ای است. این عطر در سال ۲۰۱۲ عرضه شد. نت های ابتدایی این عطر از ترکیبی پر جنب و جوش از ترنج، لیمو و شکوفه نمدار تشکیل شده است. عبور در دل رایحه با ویژگی های گلی مست کننده یاس، گل رز و گل شگفت انگیز یلانگ یلانگ که به شیرینی انجیر می افزاید. این عطر بر پایه ای غنی از چوب آگار، توس، خزه بلوط، نعناع هندی، چوب صندل، عنبر، سیتی، مشک، ریشه زعفران و طعم دارچین و زعفران می نشیند.

عطر عود اصفهان از خانه مد فرانسوی کریستین دیور، عطری احساسی شرقی برای هر دو جنس. این عطر در سال ۲۰۱۸ روانه بازار شد.این عطر با آکورد معطری جذاب و سکسی می درخشد که حضور لابدانوم را در نت های بالایی اعلام می کند. رایحه ای عمیق و قوی کهربا را به این عطر می بخشد و قدرت کافی برای اغوا کردن را به شما می دهد. حواس شما حتی در روزهای بد شما هسته معطر حاوی نعناع هندی است که رایحه ای چوبی و خاکی به شما می دهد که احساس راحتی و نشاط بخشی به شما می دهد، به خصوص با شدت زعفران رقیق شده با رایحه گل رز و آن را به رایحه ای پررنگ، جذاب و سرزنده تبدیل می کند. برگ های پایه معطر آزاد شده بر روی کنترل عود، مخلوط با چوب صندل و چوب سدر برای حفظ حواس شما در حالت هوشیاری و هوشیاری.

عطر Oud & Ambre از خانه مد فرانسوی Cartier. Oud & Ambre عطری مجلل شرقی است که با هر دو جنس هماهنگ است. این عطر به تازگی در سال ۲۰۲۰ عرضه شده است. این عطر دارای ترکیبی معطر قدیمی است که با جنگی مبارزه می کند که قدرت کهربا و اصالت عود را ترکیب می کند. این عطر دارای اثری از بینی ماتیلد لوران است.

چهت خرید عطر اورجینال به فروشگاه تخصصی عطر وادکلن تکین مد مراجعه فرمایید

درباره takin

این مطالب را نیز ببینید!

عطر روبرتو کاوالی Roberto Cavalli Uomo Silver Essence

ادکلن روبرتو کاوالی طراح مد روبرتو کاوالی   در سال ۲۰۱۷ عطر مردانه جدید خود را با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.